© 2014 MES Polaris Evleri

MES POLARİS EVLERİ

MES Polaris Evleri, 5 yıldızlı otel konforu, modern mimarisi, estetik yapısı ile standartların üstünde kaliteli bir yaşamın kapılarını aralıyor…

Sunduğu yüksek hayat standardının yanında, iş hayatının ve şehrin getirdiği stresten uzak, keyifli vakit geçirebilmeniz ve formunuzu sağlıklı bir şekilde korumanız için her türlü detayı size sunuyor. Açık havuz, sauna, hamam, fitness salonu ve çocuk oyun parkı ile ailenizin her bireyinin ihtiyaçlarını düşünüyor.

MES Polaris Evleri’nde, modern yaşamın gerektirdiği her detay özenle tasarlandı. Salondan antreye, mutfak dolaplarından vitrifiyelere, seramiklere kadar evinizin her köşesinde sınıfının lideri, dünyaca ünlü markaları kullanmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Tamamı 4+1 dairelerden oluşan projemiz, ailenizle rahat ve keyifli saatler geçirebileceğiniz özel tasarlanmış peyzajı ve sosyal imkanları ile doğanın içinde bir yaşam vaad ediyor.

MES Polaris Evleri, toplam 18,356 m2 alan üzerinde, 4 bloktan oluşmaktadır. 206 daireden oluşan projede 163 ve 282 m2 seçenekleriyle beğenilerinize sunulmuştur.